Březen 2014

Můj příběh no.2

19. března 2014 v 22:04 | me |  Monster High
Mh Příběh Clawdii-podle mě
,,Howleen jako obvykle ukazovala Twyle příběhy své sestry Clawdii. Doufala že bude noví příběh velice rychle. Sledovala svoji irakev a čekala co se objeví za příběh sledovala a sledovala ale nedočekala se. Rozhodla se tedy že se za Clawdiou vidá. Když se ale dostavila na místo našla tam jen otisk ikonektoru a její pero jinak nic. Howleen se zalekla a vydala se sestru hledat, hledala na všech možných místech ale po Clawdie jakoby se slehla zem. Howleen napadlo že by mohla být v Londoomu tak teda zavolala své nové kamarádce aby se jí zeptala jestli ji tam náhodou neviďela. Ale i to se nepotvrdilo. Tak se tedy Howleen vydala na tu cestu sama. Byla to pro ni výzva jet až do Londooma ale Howleen to určitě zvládne. Leťela velice rychle proto byla na místě velice brzy aby stihla najít ubytování před večerem. Howleen si pomyslela že Clawdeen možná měla pravdu o tom že by Clawdiu neměla hledat ale zůstat na Monster High. Tak si tedy našla ubytování a hned druhý den rozjela pátrací akci s názvem Pátrací Akce Clawdia. A pak.................",,Howleen Wolfová máš mít teď hodinu a né nějaký příběhy naší ségry Clawdii."než stačila Howleen dočíst příběh Clawdii přerušila jí Clawdeen že má mít hodinu a jestli chcete konec příběhu tak to napište do komentářů díky Mrkající
Vaše AudreySmějící se

Můj příběh

19. března 2014 v 17:12 Monster High
Monster high cesta v čase
Byl to jen další ze dnů na Monster High, když v tom si Frenkie vyšla do laboratoře aby se podívala na svůj projekt ze šílených věd. Frenkie vešla do laboratoře, oblíkla si plášť, ochranné brýle a šla pozorovat. ,,hm,hm,hm tato páčka jde sem a tato sem." řekla Frenkie. Ale bohužel omylem strčila do jiné páky a dostala veliký šok i když je frankensteinka. ,,Au" zakřičela. Řekla si ,,Musím jít pryč!"
Frenkie vyběhla z laborky aby ještě něco nevyvedla. Běžela za ghoulkama aby jim vše pověďela ale když přiběhla na místo seďeli tam jiná monstra. Byla tam sice vlkodlačice a upírka ale nebyli to Clawdeen a Draculaura ale někdo úplně jiný. Byla tam i mumie a zombie ale nebyli to Cleo a Ghoulie ale Nefera a nějakej zombík. Frenkie přistoupila ke stolu a řekla ,,Kdo jste a co děláte u našeho stolu!"
Ale odpovědi se nedočkala akorát zjistila že není vidět a že je nejspíš v minulosti, jinak by si jí někdo všiml. Frenkie bědovala a zkoušela co se dalo ake bohužel se jí nic nepovedlo. Bála se že už minulosti na vždy zůstane ale nakonec si myslela že už našla řešení. Nejspíš bylo jednoduché ale nic jiného jí nenapadlo. Zkusila přepnout tu páčku zase zpět alw nemohla ji najít ale nakonec si vzpoměla jak to má udělat a stoupla si na místo, kde stála předtím a povedlo se Frenkie se dostala zpět na monster high. Rychle běžela za ghoulkama aby jim řekla co se stalo ale na neštěstí jí to vůbec nevěřili.
Další díl příště. Mrkající
Děkuji za přečtení.
Vaše Audrey Úžasný